Neler yeni

Themir

Bronz
Devolver Digital tarafından yapılan Fall Guys wipeout gibi TV programlarına benzeyen çok oyunculu bir oyundur. Oyun ilk çıktığı zamanlarda kullanıcılar tarafından çokça sevilmiştir ve 48 saat içerisinde 2 milyondan fazla satmıştır. Bu da onu çıktığı yılın en popüler oyunlarından birisi yapmıştır. Oyunun mantığı basitçe çeşitli parkurlarda ve oyunlarda diğer oyuncularla yarışıyor, sona kalmaya çalışıyorsunuz. Her turda farklı bir parkurla karşılaşıyorsunuz. Kazanmak için bazı parkurlarda yarışarak rakiplerinizi elemeye çalışırken bazı parkurlarda takım oyunu yapmanız gerekiyor. 60 Kişinin arasından kazanmak çok kolay olmasa gerek. :)

fall_guys_hurray.jpg

Bence Fall Guys her yaşa hitap ediyor. 6 Yaşındaki insan da 60 yaşındaki insan da oyundan aynı zevki alabilir. Çünkü oyunda hem rekabet duygusu var hem de grafik ve mekanikleri çocuklar için gayet uygun. Oyunun bu kadar güzel yanı varken maalesef kötü yanları da mevcut. Bunlardan bir tanesi de hileler. Oyunda çok denk gelmesem de bir hile sorunu var ve oyununuza hile gelince kazanma şansınız neredeyse yok diyebilirim. O parkuru uçarak bitirirken muhtemelen siz hala başlangıçta olacaksınız. Çoğu oyunda olduğu gibi bu oyunda da tabi ki buglar mevcut. Bu buglar eskiye nazaran daha az ve gün geçtikçe hatalar gideriliyor. Bu tatlı oyundan fazla eksi beklenemez bence. Kafa dağıtmalık , arkadaşlarla eğlenmelik, çocukların rahat oynayabileceği bir oyun. Oyuna bir puan versem 10 üzerinden 9 verirdim.

1-1-1596825429.jpg

İyi forumlar dilerim. :)

AkinYilmaz

Bronz
Eline sağlık güzel ve açıklayıcı bir anlatım olmuş.

GouLish

Yönetici
Admin
Eline sağlık dostum :)

Üst Alt